• Dzień Dziecka na sportowo

• 31 maja wszyscy uczniowie naszej szkoły świętowali Dzień Dziecka, który, rozpoczął się kiermaszem ciast i galaretek. Następnie odbyły się gry i zabawy ruchowe na boisku szkolnym.

W tym roku nieważne były miejsca na podium, lecz dobra zabawa, integracja społeczności szkolnej, gra fair – play, kulturalny sportowy doping oraz spędzenie czasu aktywnie na świeżym powietrzu. Uczniowie za udział w grach i zabawach oraz za sportową postawę otrzymali pamiątkowe dyplomy, oraz poczęstunek. Po zakończonej zabawie na każdego czekała grillowana kiełbaska.

Rada Rodziców wraz ze wszystkimi pracownikami szkoły przygotowała dla dzieci słodki poczęstunek oraz kiełbaskę z grilla, za które serdecznie dziękujemy.

• Konkurs wiedzy o Świnoujściu

• 30 maja w Szkole Podstawowej nr 6 odbył się „Konkurs Wiedzy o Świnoujściu”. Zorganizowany był dla uczniów ze szkół podstawowych na poziomie klas 3. Drużyny składające się z trzech uczestników odpowiadały na pytania dotyczące historii, kultury, zabytków, wydarzeń i innych ważnych informacji o naszym mieście. Konkurs przebiegł w miłej atmosferze, na gości czekał słodki poczęstunek oraz nagrody. Reprezentacja naszej szkoły w składzie: Marcela Maślanka, Ryszard Nowaczyk oraz Amelia Bany, zajęła I miejsce. Gratulacje!!!