• Kadra nauczycielska

    • DYREKCJA SZKOŁY:

      Dyrektor:

      mgr Anita Smolij

      Wicedyrektor:

      mgr Anna Stecyk

      ........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

      Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

      mgr Iwona Błażejewicz

      mgr Ewa Cysewska

      mgr Maja Kural - Maślanka

      mgr Dorota Młyńczyk

      mgr DorotaTerlecka

      Nauczyciele języka polskiego:

      mgr Iwona Błażejewicz

      mgr Sylwia Snopek

      mgr Anna Stecyk

      Nauczyciele języka angielskiego:

      mgr Monika Boskovic

      mgr Anna Cabańska

      Nauczyciel języka niemieckiego:

      mgr Anna Blezień

      Nauczyciele matematyki:

      mgr Beata Sadowska

      mgr Grażyna Witkowska

      Nauczyciele historii:

      mgr Ryszard Moroch

      mgr Anna Stecyk

      Nauczyciel WOS / EDB:

      mgr Ryszard Moroch

      Nauczyciel biologii:

      mgr Anna Raszewska

      Nauczyciel przyrody:

      mgr Katarzyna Nowy - Karasek

      Nauczyciel geografii:

      mgr Maciej Wojtas

      Nauczyciel chemii:

      mgr Anna Raszewska

      Nauczyciel fizyki:

      mgr Beata Sadowska

      Nauczyciele informatyki:

      mgr Justyna Szyszka

      mgr DorotaTerlecka

      Nauczyciel plastyki:

      mgr Magalena Krefft

      Nauczyciel techniki:

      mgr Magalena Krefft

      Nauczyciel muzyki:

      mgr Magalena Krefft

      Nauczyciele wychowania fizycznego:

      mgr Iga Cierpiał

      mgr Renata Majewska

      Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej:

      mgr Renata Majewska

      mgr Bogusława Miroszewska

      Nauczyciele religii:

      s. Karolina

      s. Damiana

      Nauczyciel WDŻ:

      mgr Patrycja Obszańska

      Wychowawcy świetlicy:

      mgr Grażyna Michowska - Zawierucha  - opiekun świetlicy

      mgr Bogusława Miroszewska

      mgr Anita Smolij

      mgr Anna Cabańska

      mgr Magdalena Krefft

      mgr Ryszard Moroch

      Nauczyciel biblioteki:

      mgr Jolanta Preuss

      Pedagog:

      mgr Aleksandra Cap

      mgr Ewa Rutkowska

      Logopeda:

      mgr Joanna Jankowska - Radwan

      Terapia pedagogiczna:

      mgr Anna Jurewicz

      mgr Ewa Rutkowska

      Nauczyciel wspomagający:

      mgr Katarzyna Sowa

       

       

       

       

       

       

       

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa Nr 2 Im.Majora Henryka Sucharskiego w Świnoujściu
      • sekretariat@sp2.swi.pl
      • sekretariat@sp2.swi.pl
      • Tel./Fax: 091-321 52 32 kom.727712558
      • 72-602 Świnoujście ul. Białoruska 2
      • pedagogszkolanr2@gmail.com kom. 727 797 161
  • Galeria zdjęć

      brak danych