• Agresja w Internecie

• 16.12.2020 17:20
        • Jak nie zostać sprawcą agresji w internecie?

Zasady, którymi warto kierować się, by nie zostać sprawcą agresji :

1. Zastanów się zanim klikniesz – zawsze zanim coś opublikujesz w internecie lub roześlesz jako żart, poświęć kilka chwil na zastanowienie się, czy wszystkie osoby na liście adresatów będą odbierać to tak samo. Każdy z nas jest inny, ma inną wrażliwość, inne doświadczenia, itp. Zadaj sobie pytanie: czy, gdyby coś podobnego opublikowano na mój temat, to też odebrałbym/odrbrałabym to jako żart? Jeśli masz wątpliwości zapytaj kogoś innego, bo trudno nam spojrzeć obiektywnie na sytuację, w którą jesteśmy włączeni.
        • OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

• 22.06.2020 11:19
        • OFERTA EDUKACYJNA NA ROK SZKOLNY 2020/2021

Zespole Szkół w Świnoujściu Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego             w Szczecinie  młodzież ma możliwość zdobycia wykształcenia na poziomie technikum, branżowej szkoły I stopnia w wielu zawodach  oraz branżowej szkole II stopnia. Priorytetem ZS w Świnoujściu jest gruntowne wykształcenie uczniów w ramach wybranego zawodu, zapewnienie im optymalnych możliwości rozwoju oraz dobre przygotowanie do wejścia na rynek pracy. Uczniowie odbywają praktyki u potencjalnych pracodawców. Są także beneficjentami wielu atrakcyjnych projektów. Ukończenie szkoły daje zawód umożliwiający wejście na rynek pracy lub założenie własnej działalności, nie zamykając drogi do dalszego kształcenia. Uczniowie mogą zdać maturę i kontynuować naukę na wyższych uczelniach. Monitorowanie losów absolwentów dowodzi, że wielu z nich z powodzeniem ukończyło studia wyższe i obecnie realizuje się zawodowo, nierzadko na prestiżowych, wysokich stanowiskach.

Proponujemy naukę w :

Technikum 5-letnie kształcące w zawodach:

• technik usług fryzjerskich
          • technik elektryk

Szkoła branżowa I stopnia 3-letnia ( klasa wielozawodowa )

• elektryk
          • fryzjer