• Głosowanie na prace konkursowe
     • Głosowanie na prace konkursowe

     •            W związku z przypadającymi w tym roku 70 urodzinami Pippi Pończoszanki, bohaterki książek Astrid Lindgren, w naszej szkole został przeprowadzony konkurs  "Moja przygoda z Pippi". Uczniowie wykonali bardzo pomysłowe i ciekawe prace.
                Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wybrania najciekawszej, najładniejszej pracy. Wybierzcie pracę oddając głos. Głosujemy do 30 listopada.

      https://forms.gle/1QXFTLhKwVK1h7MH6
        

    • Zdalne nauczanie przedłużone, nowy termin ferii zimowych
     • Zdalne nauczanie przedłużone, nowy termin ferii zimowych

     • Nauczanie zdalne zostało przedłużone do 22 grudnia br. dla wszystkich klas w szkołach podstawowych.

      Przerwa w nauce w całym kraju potrwa od 4 do 17 stycznia 2021 r. i zastąpi dotychczasowe ferie zimowe. Zostanie wprowadzony zakaz organizacji wyjazdów na ferie zimowe.

    • Życzenia z okazji DNIA PRAW DZIECKA
     • Życzenia z okazji DNIA PRAW DZIECKA

     • Drodzy uczniowie!

      Z okazji Waszego święta dyrektor i grono pedagogiczne Szkoły Podstawowej nr 2     w Świnoujściu składa Wam najserdeczniejsze życzenia, aby Wasze prawa, które zapisane są w Konstytucji RP oraz Konwencji o prawach dziecka były zawsze przestrzegane.

      Pamiętajcie też, że Wasze prawa kończą się tam, gdzie zaczynają się prawa drugiego człowieka. Niezależnie od wieku, kraju pochodzenia, koloru skóry, czy wyznawanej religii, każdego człowieka należy traktować z godnością i szacunkiem.

      Życzymy Wam cudownego, bezpiecznego i radosnego dzieciństwa!

    • Wyniki konkursu "Pięknie czytam"
     • Wyniki konkursu "Pięknie czytam"

     • 28 października 2020 r. w szkolnej bibliotece odbył się coroczny konkurs "Pięknie Czytam" . W tym roku uczniowie klas I-III zaprezentowali swoją ulubioną lekturę szkolną. Komisja w składzie: p. Sylwia Snopek, p. Joanna Jankowska-Radwan, p. Jolanta Preuss, przy ocenie brała pod uwagę płynność i bezbłędność czytania, wyrazistość i dykcję oraz interpretację tekstów. Przyznane zostały następujące miejsca i wyróżnienia:

      I miejsce - Igor Jakubowski kl. 1 a

      II miejsce -  Karol Antonow kl. 2 a

      III miejsce - Marcela Maślanka kl. 1 a

      wyróżnienia:

      Amelia Bany - kl.1 a, Liwia Tosnowiec - 1 a, Kacper Szoda kl.1 a, Anna Kardyś - kl.3 a., Szymon Janiszewski - kl. 3 a, Jakub Jusiński - kl. 3 b.

             Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone przez Panią Dyrektor Anitę Smolij.

       

             Uczniowie klas 4-8 również wzięli udział w konkursie "Pięknie czytam". W związku ze zdalnym nauczaniem prezentacje czytelnicze uczniowie przesłali drogą elektroniczną. Komisja w odsłuchała nagarń i przyznała następujące miejsca:

      I miejsce - Daria Romanowska - kl. 6a

      II miejsce - Maja Major - kl. 6a

      III miejsce - Krzysztof Rodzoch - kl. 5a

              Nagrody zostaną wręczone przez Panią Dyrektor po powrocie uczniów do szkoły.

       

    • Szkoła do hymnu
     • Szkoła do hymnu

     • W dniu 10 listopada 2020r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami odśpiewali  4-zwrotkowy hymn narodowy „Mazurka Dąbrowskiego”. Uczcili w ten sposób Narodowe Święto Niepodległości oraz włączyli się do akcji “Szkoła do hymnu” zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Radę Dzieci i Młodzieży.

      W tym roku, ze względu na epidemię koronawirusa, wspólne śpiewanie odbyło się głównie za pośrednictwem komunikatorów internetowych w formie online.

      Dziękujemy nauczycielom oraz uczniom za zaangażowanie.

    • Góra Grosza
     • Góra Grosza

     • Co roku, na przełomie  listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza.

      Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne – pokazanie najmłodszym, jaką siłę stanowić może niewielka pomoc wielu ludzi i wspólne działanie dla dobra potrzebujących.

      Uczniowie i przedszkolaki  nie zawodzą, każdy przynosi tyle, ile może – w myśl zasady:

      Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

       

       

       

       

       

       

       

       

       

      Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Uczniowie i Przedszkolaki.

      Góra Grosza startuje! Przyłączcie się i razem usypmy 21. wielką Górę Grosza.To niezwykła Góra w niezwykłych czasach, bo ten rok szkolny to duże wyzwanie dla nas wszystkich. Zdajemy sobie sprawę z powagi sytuacji – sami jesteśmy rodzicami uczniów i przedszkolaków. Prowadzimy też domy dla dzieci, które z różnych przyczyn nie mieszkają ze swoimi rodzicami i współpracujemy z rodzinami zastępczymi.Doświadczenia nauki domowej pokazały nam, jak ważny jest każdy gest życzliwości i dobroci, jeszcze żywiej uświadomiły, co znaczy wzajemna pomoc. W Górze Grosza każdy najdrobniejszy grosik ma wartość i moc. Bądźmy blisko bez względu na odległość.Potrzebujemy Was, by pomagać dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają z rodzicami. Dla nich zbierajmy Górę Grosza! Przekazane przez Was monety to realna pomoc dla bardzo wielu dzieci. Dla niektórych to wsparcie materialne, dla tych z zaległościami w nauce – korepetycje. Dla innych – możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowanie wychowanków na progu samodzielności. Dla całych rodzin możliwość otrzymania wsparcia w Ośrodkach Specjalistycznych „Port”.Dzięki Wam nasza działalność jest możliwa! To, że zmieniamy los dzieci i rodzin to również Wasza wielka zasługa! Cieszymy się, że jesteście z nami!Bardzo serdecznie Wam dziękujemy w imieniu dzieci, które otrzymały i otrzymają pomoc oraz naszego Zespołu, który pracuje nad akcją Góra Grosza.

      Elżbieta Prządka – Koordynatorka akcji Góra GroszaIwona Niemasz – Przewodnicząca Towarzystwa Nasz Dom

      Informacje o akcji

      Cel Góry Grosza

      Naszym zdaniem, najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. Około 70 tysięcy dzieci przebywających w pieczy zastępczej czeka na taką rodzinę. Dlatego celem akcji Góra Grosza jest zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie takich programów, które pozwolą dzieciom wrócić do domu bądź tworzenia takich miejsc, które będą w miarę swoich możliwości zbliżone do domu rodzinnego oraz programów, które pozwolą im spokojnie dorastać.

      Termin akcji Góra Grosza

      Akcja Góra Grosza organizowana jest w szkołach i przedszkolach w całej Polsce w dniach od 26 października 2020 do 31 maja 2021 roku. Zbiórce monet mogą towarzyszyć imprezy przeprowadzane na terenie szkoły/przedszkola, takie jak np. festyny, przedstawienia i inne – w zależności od Waszych pomysłów. Czekamy na relacje, fotografie, prezentacje multimedialne. Swoje wrażenia z akcji możecie opisać na naszej stronie społecznościowej: www.facebook.com/towarzystwonaszdom. Zapraszamy! Przyłączcie się do nas!

      Korzyści z uczestnictwa szkoły lub przedszkola w akcji

      • Efekt wychowawczy – uświadomienie uczniom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcia na rzecz dzieci w trudnej sytuacji życiowej.
      • Efekt integracyjny – możliwość przeprowadzenia wspólnego przedsięwzięcia nauczycieli i uczniów na rzecz potrzebujących dzieci.
      • Efekt prestiżowy – możliwość włączenia się w wielką ogólnokrajową inicjatywę na rzecz dzieci z pieczy zastępczej.

      Przypominamy, że akcja ma również charakter konkursu! Zgodnie z regulaminem, nagrodzimy szkoły/przedszkola, które zbiorą najwięcej – w całej Polsce oraz w każdym województwie. Szczegóły znajdują się w regulaminie akcji, który jest na stronie internetowej Towarzystwa Nasz Dom. Wykaz szkół/przedszkoli, które zajęły pierwsze miejsce w województwie znajduje się na stronie internetowej: www.towarzystwonaszdom.pl w zakładce Góra Grosza.

      Góra Grosza w 5 krokach

      1. Utworzenie komitetu organizacyjnego (opiekun akcji i uczniowie/przedszkolaki);
      2. Przeprowadzenie zbiórki monet;
      3. Policzenie zebranych monet i wypełnienie odcinków;
      4. Zapakowanie zebranych monet zgodnie z instrukcją;
      5. Odniesienie na Pocztę Polską monet wraz z odcinkami.

      Ile do tej pory udało się zebrać pieniędzy w ramach akcji?

      Dzięki Wam, całej kadrze pedagogicznej, uczniom, przedszkolakom i rodzinom udało nam się zebrać:

      43 189 159,66 zł!

      Bardzo dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzacie.

      Góra Grosza - Instrukcja - Pobierz(PDF)

      Góra Grosza - Regulamin - Pobierz(PDF)

      Góra Grosza - list - Pobierz(PDF)

      Góra Grosza - plakat - Pobierz(PDF)

       

    • MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH
     • MIĘDZYNARODOWY MIESIĄC BIBLIOTEK SZKOLNYCH

     • Od wielu już lat nasza szkoła uczestniczy w obchodach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.  Tradycje MMBS sięgają 1999 r., kiedy to Międzynarodowe Stowarzyszenie Bibliotekarstwa Szkolnego (International Association of School Libriarianship – IASL) zainicjowało obchody Międzynarodowego Dnia Bibliotek Szkolnych, które przypadły na czwarty poniedziałek października. Od 2008 r.  Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych obchodzimy w październiku. Hasło tegorocznego Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych brzmi:

      „Z KSIĄŻKĄ CI DO TWARZY”

                     Program obchodów Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych w naszej szkole:

      1. „Pięknie czytam – moja ulubiona lektura szkolna” – konkurs dla uczniów klas I -VIII odbędzie się 28.10.2020 r.
      2.  Moja  ulubiona postać z bajki - konkurs fotograficzny dla uczniów klas I- IV. Zdjęcia należy przesłać na adres : czytelniasp2@wp.pl do 30.10.2020 r.
      3. „ Moja przygoda z Pippi” – konkurs plastyczny dla uczniów klas I -IV. Prace w formacie A 3 należy dostarczyć do biblioteki szkolnej do 30.10.2020 r.
      4. Akcja „To lubię czytać” - prezentacja ciekawych książek na stronie internetowej szkoły.

      Uczestnictwo w konkursach i akcjach to gwarancja dobrej zabawy, możliwość zaprezentowania swoich zainteresowań i zdolności oraz szansa wygrania ciekawych nagród.

                                                                                   ZAPRASZAMY!

    • Szanowni Rodzice i Opiekunowie,
     • Szanowni Rodzice i Opiekunowie,

     • Program dla Szkół

      Szanowni Rodzice i Opiekunowie,      Przypominamy Państwu, iż szkoła podstawowa, do której uczęszcza Państwa dziecko uczestniczy w obecnym roku szkolnym, w unijnym Programie dla szkół, który jest realizowany przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa. Jest to program edukacyjny, dzięki któremu, w atrakcyjny sposób, dzieci uczą się zasad zdrowego  odżywiania,  regularnie  spożywając  w  szkole  dostarczane  im  owoce  i  warzywa  oraz  mleko     i produkty mleczne oraz realizując w ramach Programu działania edukacyjne.


      W ramach uczestnictwa w Programie szkoła zawarła umowę z dostawcą, który dostarcza owoce i warzywa oraz mleko i produkty mleczne (lub odrębne umowy z dostawcami owoców i warzyw oraz produktów mlecznych), które następnie są udostępniane dzieciom w klasach I-V. W każdym semestrze roku szkolnego 2020/2021 dzieci uczestniczące w Programie otrzymają, co najmniej 3 razy w tygodniu, przez 12 tygodni, łącznie:

      • 44 porcje świeżych owoców i warzyw oraz soków lub przecierów owocowych,
      • 42 porcje mleka i produktów mlecznych.

      Do dzieci w ramach Programu trafią następujące produkty: jabłka, gruszki, truskawki, soki lub przeciery owocowe, marchewki, rzodkiewki, kalarepa, pomidorki oraz mleko białe, serki twarogowe, jogurty i kefiry naturalne.


      Każdy rodzic lub opiekun dziecka powinien zapoznać się z zasadami Programu, w tym z powyższym katalogiem dostarczanych produktów i wyrazić zgodę na udział dziecka w Programie, do czego serdecznie Państwa zachęcamy. Dostawca zobowiązany jest dostarczyć ww. produkty do szkoły gotowe do spożycia przez dzieci, czyste, a w przypadku gdy jest to wymagane, pokrojone i odpowiednio zapakowane. Po dostarczeniu produktów przez dostawcę, nim zostaną one udostępnione dzieciom, ich jakość sprawdzana jest również przez pracowników szkoły. Mając na uwadze zarówno aspekty edukacyjne, jak również konieczność zachowania właściwej jakości, w tym ciągu chłodniczego, produkty te powinny zostać spożyte przez dzieci w szkole po ich udostępnieniu i nie powinny być zabierane przez uczniów do domów. Jakość świeżych owoców i warzyw (pokrojonych i zapakowanych) lub produktów mlecznych, przetrzymywanych w temperaturze pokojowej przez kilka godzin w plecaku szkolnym ulega pogorszeniu co często powoduje, że nie nadają się one do spożycia przez dzieci. W przypadku, gdy  taka sytuacja będzie miała miejsce  prosimy o Państwa reakcję i wsparcie         w rozmowie z dziećmi, tak aby zachęcić je do wspólnego spożywania świeżych produktów w szkole, razem        z rówieśnikami. Przykład kolegów i koleżanek jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na skuteczność Programu i kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.


      Zachęcamy   Państwa   również    do    wspólnego    kontynuowania    w środowisku domowym zdrowego odżywiania i aktywnego stylu życia, co niewątpliwie wzmocni skuteczność Programu, a przy tym będzie inwestycją w zdrowie całej rodziny.


      Wszelkie informacje dotyczące Programu, w tym wykaz zatwierdzonych dostawców, dostępne są na stronie internetowej Programu: https://www.programdlaszkol.org/. Wszelkie uwagi dotyczące realizacji Programu w szkole prosimy zgłaszać na adres mailowy programdlaszkol@kowr.gov.pl oraz do właściwego Oddziału Terenowego KOWR.


    • X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
     • X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

     • W dniu 2 października 2020 roku odbył się X Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia Celem akcji jest propagowanie zabawowej formy nauczania-uczenia się matematyki. Ma ona zachęcić do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w przyjemny, niecodzienny sposób. Akcja jest okazją dla uczniów do nadrobienia „tabliczkowych” zaległości po wakacjach. Natomiast dorośli mogą dać przykład dzieciom – pokazując swoją świetną znajomość trudnych przypadków mnożenia. Nasza szkoła, a dokładniej klasa 3b przystąpiła do akcji po raz pierwszy. Były konkursy, zabawy i łamigłówki, a wszystko po to żeby się sprawdzić i wyłonić eksperta tabliczki mnożenia

    • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2020
     • Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania 2020

     • W 2020 roku Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania przypada na 29 września (wtorek).

      Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to jedno z tych wydarzeń w kalendarzu świąt nietypowych, które są zarówno przyjemne i pożyteczne. Inicjatywa powstała w Polskiej Izbie Książki w 2001 roku. Patronką wybrano Janinę Porazińską wybitną pisarkę, która wiele swoich książek napisała z myślą o dzieciach. Data 29 września to dzień urodzin zasłużonej Polki.

      Celem święta jest propagowanie czytelnictwa wśród najmłodszych. Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania obchodzony jest m.in. w szkołach i bibliotekach, gdzie organizowane są sesje czytelnicze.
      W roli czytających wcielają się bibliotekarze, nauczyciele, starsi koledzy, strażacy czy znani aktorzy. Dzieci mogą też zobaczyć jak wygląda praca w bibliotece, opowiedzieć o swoich ulubionych książkach czy poznać nowe propozycje związane np. z zainteresowaniami.

      Książki to jedno z najlepszych źródeł wiedzy dla dzieci do tego rozwijają wyobraźnię, pamięć, poszerzają słownictwo i znajomość gramatyki oraz przede wszystkim pozwalają przeżywać wspaniałe emocje. Głośne czytanie, co jest motywem przewodnim święta jest z kolei dobrą okazją do budowania więzi i wspólnego spędzania czasu dziecka z dziadkami, rodzicami, rodzeństwem czy kolegami. Święto więc warto obchodzić każdego dnia, a jeśli każdy poświęci na nie choćby 30 minut, będzie to duży sukces.

      Nasza szkoła z zaangażowaniem przyłączyła się do akcji.

    • Pumptruck na Warszowie
     • Pumptruck na Warszowie

     • 25 września uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni na uroczystość otwarcia drugiego już w Świnoujściu pumptruck-u, czyli terenu do jazdy na hulajnogach i rowerach.

      Mieli również okazję wziąć udział w profesjonalnym szkoleniu i pokazie jazdy rowerem. Pumptrack to specjalny tor, na którym można nabierać prędkości i jeździć w kółko bez pedałowania. Wykorzystuje się do tego celu technikę pompowania, czyli odciążanie i dociążanie roweru poprzez odpowiednią pracę ciałem, tak aby możliwie lekko wjeżdżać na garby i szybko z nich zjeżdżać.

      Pamiętajcie !!!

      Korzystając z pumptrack-u zachowujmy wszelkie zasady bezpieczeństwa, a przede wszystkim nie zapominajmy o kasku i ochraniaczach!!!

      Miłej zabawy!!!

    • Jest rok 2020, a my po raz 27. wyruszyliśmy posprzątać Polskę!
     • Jest rok 2020, a my po raz 27. wyruszyliśmy posprzątać Polskę!

     • I choć tegoroczna Akcja niewątpliwie różniła się od poprzednich edycji z powodu pandemii COVID-19, nie zapomnieliśmy, że Ziemia to nasz wspólny dom. To my musimy o niego zadbać!

      Plastik ? Rezygnuję. Redukuję. Segreguję, to  hasło 27 edycji akcji „Sprzątania Świata”. W tym roku szczególną uwagę poświęcono plastikowi. Jak pokazują badania, Polak na co dzień zużywa bardzo duże ilości plastiku.

      Jednorazowe torby na zakupy, plastikowe butelki, słomki, kubki… to tylko wierzchołek góry lodowej, ale już teraz możemy zastanowić się, czy możemy zredukować swoje zużycie plastiku lub nawet zrezygnować z niektórych plastikowych przedmiotów, które nas otaczają.

      18 września o godzinie 9.50 cała nasza szkoła stanęła na wysokości zadania. Uzbrojeni w worki i jednorazowe rękawiczki wyruszyliśmy na wielkie sprzątanie. Akcję uważamy za udaną.

    • Ogólnopolski Konkurs Rodzinny z okazji 75. Urodzin Pippi – „Lato z Pippi”
     • Ogólnopolski Konkurs Rodzinny z okazji 75. Urodzin Pippi – „Lato z Pippi”

     • Do udziału w konkursie zapraszamy Rodziny – duet uczestników tworzą dziecko i dorosły członek rodziny, którym może być: rodzic, pełnoletnie rodzeństwo, dziadkowie, wujek, ciocia. 

      Prace konkursowe są realizowane w dwóch kategoriach: plastycznej (dzieci do 12 lat) i literackiej (dzieci do 16 lat).

      PLAKAT_ambas._www(1).jpg

      Praca plastyczna może być wykonana dowolną techniką m.in. rysowanie, malowanie, rzeźbienie, lepienie (glina, plastelina, masa solna, modelina itp.), wycinanki, wydzieranki, wyklejanki, grafika, kolaż, instalacje, video-art, konstrukcje z różnego materiału (np. papier, szmaty i sznurek. Tematem pracy jest „Pippi w malarstwie polskim i światowym”, czyli plastyczny wizerunek Pippi inspirowany twórczością dowolnego malarza żyjącego i tworzącego w I połowie XX wieku lub dawniej. (m.in. Wyspiański, Matejko, Malczewski, Michał Anioł, Leonardo Da Vinci, Hieronim Bosch, Van Gogh i inni)

       

      Praca literacka – „Limeryk o Pippi”, powinien być to krótki i wesoły wiersz, inspirowany postacią i przygodami Pippi, napisany zgodnie z zasadami jego budowy: 5 wersów o układzie rymów aabba - dwa pierwsze wersy i ostatni rymują się ze sobą i mają stałą liczbę sylab akcentowanych, środkowe wersy są krótsze o 2-3 sylaby akcentowane, na końcu pierwszego wersu występuje nazwa geograficzna, która jest podstawą rymu a.

       

      Czas nadsyłania prac konkursowych do Ambasadorów Konkursu upływa czyli 21.09.2020r.

       

      Poniżej do pobrania dokumenty dla placówek oraz regulamin konkursu:

       

    • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21
     • Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

     •          Pandemia koronawirusa spowodowała, że rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21 różniło się od poprzednich. W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli wraz z pierwszym dzwonkiem zaczęły obowiązywać nowe zasady bezpieczeństwa. Tym samym uczniowie klas II - VIII spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach. Natomiast uczniowie klasy Ia i Ib, którzy odliczali  dni do przekroczenia progu szkolnego, zostali uroczyście przywitani przez panią dyrektor Anitę Smolij.
                      Zaraz po powitaniu odbyło się pasowania na uczniów klasy pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego symbolicznym piórem dokonała pani dyrektor. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Świnoujściu

                 Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych  sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

    • Zebrania z rodzicami!!!
     • Zebrania z rodzicami!!!

     • W środę 9 września odbędą się zabrania z rodzicami.

      Klasy I-III  - godz. 16.00

      Klasy IV - VIII godz.17.00

      Pamiętajmy:

      - do jednego dziecka przychodzi jeden rodzic/opiekun,

      - obowiązuje zakrywanie ust i nosa,

      - zabieramy ze sobą rękawiczki jednorazowe oraz długopis

       

                                                                                                      Zapraszamy

       

  • Kontakty

   • Szkoła Podstawowa nr 2 Im. Majora Henryka Sucharskiego w Świnoujściu
   • sekretariat@sp2.swi.pl
   • sekretariat@sp2.swi.pl
   • Tel./Fax: 091-321 52 32 kom.727712558
   • 72-602 Świnoujście ul. Białoruska 2 Poland
 • Galeria zdjęć

   brak danych
 • liczba odwiedzin: 24139