• Drodzy Absolwenci!!!

• Uprzejmie informujemy, że zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty możecie odbierać w szkole od dnia 9 lipca 2021 r. w godz. 9.00– 14.30.

UWAGA:  Każdy uczeń wchodząc do szkoły ma obowiązek zdezynfekowania rąk. Przypominamy o posiadaniu maseczek  oraz własnego długopisu. Prosimy wchodzić do sekretariatu szkoły pojedynczo, zachowując odpowiednie odstępy.

Prosimy o dostosowanie się do wyznaczonych godzin, a także do postrzegania zasad bezpieczeństwa!

Dziękujemy!!!

• “Szyjemy sport na miarę z Eneą” - sportowy początek wakacji w mistrzowskim wydaniu!

• W tym roku początek lipca w zachodniej części kraju zapowiada się niezwykle aktywnie. Już wkrótce mistrzowie sportu: Krzysztof Ignaczak, Cezary Trybański i Marcin Lijewski razem z marką Enea wyruszą w trasę by zaprosić Was na wspólny trening trzech najpopularniejszych dyscyplin halowych.

“Szyjemy Sport na miarę z Eneą” to idealna okazja żeby po pandemicznej przerwie powrócić do wspólnych zajęć fizycznych oraz w aktywny sposób zainaugurować wakacje. Podczas wspólnych zajęć, łączących w sobie elementy treningu trzech dyscypliny – siatkówki, piłki ręcznej i koszykówki uczestnicy spotkania, oprócz niezbędnych technicznych wskazówek, otrzymują bezcenną dawkę mistrzowskiego doświadczenia oraz unikatową lekcję sportowej postawy, cechującą największych sportowców. Oprócz sportowych atrakcji nie zabraknie również miejsca na wspólne zdjęcia i autografy, a na zakończenie każdego z campów czeka konkurs umiejętności indywidualnych w wielkim sportowym “skills challenge”. Oprócz atrakcji typowo sportowych nasi mistrzowie przygotowali również specjalne podarunki dla wszystkich uczestników – każdy kto weźmie udział w treningu otrzyma specjalną campową koszulkę oraz worek treningowy.

Żeby wziąć udział w tym niezwykłym wydarzeniu należy tylko wejść na stronę internetową: www.szyjemysportnamiare.pl i wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Impreza jest w pełni darmowa, zarówno dla uczestników, jak i dla osób towarzyszących.

Terminy oraz lista miast na trasie akcji “Szyjemy sport na miarę z Eneą”

piątek - 02.07 – Zielona Góra

sobota - 03.07 – Leszno

niedziela - 04.07 – Poznań

poniedziałek - 05.07 – Gniezno

wtorek - 06.07 – Bydgoszcz

środa - 07.07 – Piła

czwartek - 08.07 – Drawsko Pomorskie

piątek 09.07 – Szczecin

sobota - 10.07 – Świnoujście

niedziela - 11.07 – Rewal

Ambasadorzy projektu "Szyjemy sport na miarę z Eneą":

Cezary Trybański
            Reprezentant Polski i pierwszy Polak w NBA. Był zawodnikiem czterech amerykańskich klubów między innymi Memphis Grizzlies i New York Knicks.

Krzysztof Ignaczak
            Wybitny reprezentant Polski. Mistrz Świata, Mistrz Europy, srebrny medalista Pucharu
            Świata i wielokrotny medalista Mistrzostw Polski.

Marcin Lijewski
            Jeden z najwybitniejszych polskich piłkarzy ręcznych – Wicemistrz Świata i multimedalista Mistrzostw Polski. Najlepszy trener Polskiej Ligi Piłki Ręcznej w sezonie 2020/2021.

• Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

• 25 czerwca 2021 roku zakończył się wyjątkowy rok szkolny. Wyjątkowy, bowiem dla większości uczniów kojarzący się ze zdalnym nauczaniem. Na szczęście, w odróżnieniu od roku poprzedniego, tym razem uczniowie mogli pożegnać się w klasach, odebrać świadectwa, nagrody za szczególne osiągnięcia w nauce lub za 100 % frekwencję.

W tym ostatnim dniu szkoły pożegnaliśmy uczniów klasy ósmej, w tym Julię Śmigielską, która otrzymała tytuł - Primus Inter Pares.

Nadszedł czas zasłużonych wakacji. Spędzajcie je wesoło i bezpiecznie!

• Karta rowerowa zdobyta!!!

• Kartę Rowerową może uzyskać ten, kto: skończył 10 lat, wykazał się dobrą znajomością zasad ruchu drogowego i opanował technikę kierowania rowerem.

Nasi uczniowie systematycznie utrwalali sobie przepisy ruchu drogowego. Zwieńczeniem tych lekcji był egzamin na kartę rowerową. Po uzyskaniu pozytywnego wynik egzaminu teoretycznego,  przystąpili do sprawdzianu praktycznego – na miasteczku ruchu drogowego przy ulicy Grunwaldzkiej w Świnoujściu. Egzamin przeprowadzili przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Świnoujściu

Bardzo dziękujemy policjantom za okazane wsparcie i pomoc w przeprowadzeniu tego ważnego egzaminu.

Gratulujemy nowym uczestnikom ruchu drogowego, którzy zdali egzamin i otrzymali swoje pierwsze „prawa jazdy”.