• Konkurs na Logo Młodzieżowej Rady Miasta

• 09.05.2023 14:58
          • Zasady udziału w konkursie:
              1. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych klas 4-8 oraz szkół ponadpodstawowych funkcjonujących na terenie Miasta Świnoujście.
              2. Udział w Konkursie jest dobrowolny i bezpłatny.
              3. Uczestnik w ramach konkursu może wykonać jedną pracę.
              4. Uczestnik musi wykonać pracę samodzielnie.
              5. Prace nadesłane na Konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi, nie przedstawianymi na innych konkursach. Nadesłanie pracy na Konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tych faktach.
              6. Praca powinna przedstawiać propozycję na logo Młodzieżowej Rady Miasta Świnoujście.
              7. Technika wykonania pracy dowolna, lecz uczestnik jest zobowiązany do przesłania jej w formacie komputerowym (zapisana w formacie SVG)
              8. Praca ma obowiązek zawierać napis ,,MŁODZIEŻOWA RADA MIASTA ŚWINOUJŚCIE”, umieszczony najlepiej na kontrastującym tle.
            Praca powinna być sporządzona w trzech wariantach:
            • kwadratowy – 1:1
            • poziomy – 4:1
            • pionowy – 1:4
            §4 Warunki uczestnictwa:
            1. Warunkiem udziału w konkursie jest:
                  1. zapoznanie się z Regulaminem i zaakceptowanie jego postanowień,
                  2. przesłanie  prawidłowo wypełnionego  Formularza zgłoszeniowego do konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świnoujściu (w przypadku autora pracy, który nie osiągnął pełnoletności) stanowiącego złącznik nr 1 do Regulaminu, lub
                  3. przesłanie  prawidłowo wypełnionego  Formularza zgłoszeniowego do konkursu na opracowanie projektu Logo Młodzieżowej Rady Miejskiej w Świnoujściu (w przypadku autora pracy, który osiągnął pełnoletności) stanowiącego złącznik nr 2 do Regulaminu,

w terminie od dnia 15.05 do dnia 15.06 2023 roku (decyduje data wpływu), na adres:
                        mrmswinoujscie2023@gmail.com z tytułem: „KONKURS NA LOGO MRM”.
            1. Uczestnik zobowiązuje się przenieść całość majątkowych praw autorskich na rzecz Młodzieżowej Rady Miasta Świnoujście.
            2. W konkursie nie będą uwzględniane zgłoszenia niespełniające warunków określonych w niniejszym Regulaminie, w tym wypadku:
                1. przesłania zgłoszenia po terminie, o którym mowa w ust. 1,
                2. przesłania Formularza Konkursowego wypełnionego nieczytelnie, niekompletnie lub nieprawidłowo,
                3. dołączenia do Formularzu Konkursowego więcej niż jednej pracy,
                4. zgłoszenia tego samego uczestnika więcej niż jeden raz,
                5. zgłoszenia na Formularzu Konkursowym więcej niż jednego uczestnika,
                6. załączona praca nie będzie wykonana samodzielnie,
                7. praca nie będzie spełniać wymogów określonych w Regulaminie.

Regulamin konkursu - Pobierz(DOC)

Formularz zgłoszenie dla uczniów klas 4-8 - Pobierz(DOC)

Formularz zgłoszeniowy osoby pełnoletnie - Pobierz(DOC)
          • „RZUĆ  PALENIE”- konkurs
          • „RZUĆ PALENIE”- konkurs

• 19.11.2022 11:59
          • Regulamin konkursu
            „RZUĆ  PALENIE”
            W formie plastycznej lub prezentacji multimedialnej
            1. Celem konkursu jest:
            • propagowanie zdrowego stylu życia;
            • pogłębianie wiedzy na temat szkodliwości palenia papierosów;
            • rozbudzanie wrażliwości artystycznej;
            • rozwijanie umiejętności plastycznych i aktywności twórczej;
            • doskonalenie umiejętności językowych i informatycznych;
            • stwarzanie możliwości rozwijania swoich zdolności i umiejętności.
            1.
          • Konkurs plastyczny na plakat

• 19.02.2021 19:37
          • Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na plakat pt. „230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja”, zorganizowanym przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty oraz Dyrektora Archiwum Państwowego w Szczecinie.

• Głosowanie na prace konkursowe

• 21.11.2020 21:54
          •            W związku z przypadającymi w tym roku 70 urodzinami Pippi Pończoszanki, bohaterki książek Astrid Lindgren, w naszej szkole został przeprowadzony konkurs  " Moja przygoda z Pippi". Uczniowie wykonali bardzo pomysłowe i ciekawe prace.
                      Zapraszamy uczniów naszej szkoły do wybrania najciekawszej , najładniejszej pracy. Wybierzcie pracę oddając głos  na e -dzienniku.

• UWAGA - WYNIKI KONKURSU - RZUĆ PALENIE

• 21.11.2020 20:08
          • W wyniku konkursu plastyczno-informatycznego „Rzuć palenie” jury w składzie:

p. Aleksandra Cap – pedagog

p. Ewa Rutkowska - pedagog

wyłoniło zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych: